Běh v polské Zlororyji po čtrnácté

Běžecké závody, které jsou pořádány každoročně na počest Tadeusza Pietroszka - učitele a trenéra dětí a mládeže,se v polské Zlotoryji konaly

V sobotu 29. září se žáci ze ZŠ Mírová zúčastnili tradičního běhu ulicemi partnerského města Zlotoryje. Běžecké závody, které jsou pořádány každoročně na počest Tadeusza Pietroszka - učitele a trenéra dětí a mládeže,se v polské Zlotoryji konaly letos již po čtrnácté.
Vzhledem k tomu, že závody mají v tomto městě již dlouholetou tradici a jsou vždy skvěle organizovány, sešlo se zde i letos velké množství soutěžících nejen ze samotné Zlotoryje, ale i z okolních obcí a jak jsem již zmínila také z našeho města.
Pro děti z našeho města bylo, jako již každoročně, připraveno vřelé přivítání, občerstvení a samozřejmě - to nejdůležitější - běžecké závody.Z mimoňské výpravy si všichni běžci vedli skvěle a domů přivezli celkem tři ocenění.
V průběhu závodů se ředitelka školy Mgr. Eva majlišová sešla s novou ředitelkou zlotoryjského Gymnázia aby se domluvily na další spolupráci mezi oběmi partnerskými školami.

Čarodějnický slet 2017

Čarodějnický slet 2017

Poslední dubnovou neděli se veškeré čarodějnice z Mimoně slétly na koupaliště, kde za krásného počasí, doprovodu příjemné hudby a žhavých ohňů oslavily svůj den.

Výstava hub 2011

Výstava hub 2011

7. ročník výstavy hub přilákal, tak jako každý rok, hojný počet návštěvníků. Výstava přinesla nejen radost oku, ale také poučení a rozšíření znalostí v oblasti mykologie.
Vánoční kulečníkový turnaj v Mimoni

Vánoční kulečníkový turnaj v Mimoni

... turnaj v kulečníku ve volné hře, na čtyři koule, karambol. Atmosféra soutěže byla