Běh v polské Zlororyji po čtrnácté

Běžecké závody, které jsou pořádány každoročně na počest Tadeusza Pietroszka - učitele a trenéra dětí a mládeže,se v polské Zlotoryji konaly

V sobotu 29. září se žáci ze ZŠ Mírová zúčastnili tradičního běhu ulicemi partnerského města Zlotoryje. Běžecké závody, které jsou pořádány každoročně na počest Tadeusza Pietroszka - učitele a trenéra dětí a mládeže,se v polské Zlotoryji konaly letos již po čtrnácté.
Vzhledem k tomu, že závody mají v tomto městě již dlouholetou tradici a jsou vždy skvěle organizovány, sešlo se zde i letos velké množství soutěžících nejen ze samotné Zlotoryje, ale i z okolních obcí a jak jsem již zmínila také z našeho města.
Pro děti z našeho města bylo, jako již každoročně, připraveno vřelé přivítání, občerstvení a samozřejmě - to nejdůležitější - běžecké závody.Z mimoňské výpravy si všichni běžci vedli skvěle a domů přivezli celkem tři ocenění.
V průběhu závodů se ředitelka školy Mgr. Eva majlišová sešla s novou ředitelkou zlotoryjského Gymnázia aby se domluvily na další spolupráci mezi oběmi partnerskými školami.

MŠ Mírová přivítala děti v nových prostorách

MŠ Mírová přivítala děti v nových prostorách

Přinášíme vám aktuální informace o nově zrekonstruovaných prostorách Praktické školy, kde je od září umístěna MŠ Mírová.