Klubový večer Mezi světy

Všechno je jednou poprvé. A tak poprvé v historii klubových večerů nepřijeli hosté večera-skupina Mediteas. Jeden z členů utrpěl vážné zranění

Všechno je jednou poprvé. A tak poprvé v historii klubových večerů nepřijeli hosté večera-skupina Mediteas. Jeden z členů utrpěl vážné zranění den před koncertem. Pro pěvecký sbor Zpěvandule to byla výzva. Mohly koncert odvolat, nebo připravit improvizovaný večer pro své věrné posluchače. Rozhodly se pro druhou variantu. Spojily své síly, nápady a připravily pořad plný překvapení. Do klobouku daly kartičky s názvy písniček a diváci si ty ,,své" písně tahali z klobouku. Část večera byla kreativní. Zpěvandule naučili publikum jednu lidovou a jednu indiánskou píseň nejen zpívat, ale také doprovázet na nástroje.  A dokonce se i tančilo. A to velmi temperamentně. Nejdůležitější však bylo, že všem zúčastněným hrál na tváři úsměv, že se všichni skvěle bavili a domů odcházeli s pocitem, že prožili milou hodinku v dobré společnosti. A protože se k nám zima v těchto dnech vrátila, bylo to takové prima zahřátí u sdrce.

Podzimní Mimeko 2013

Podzimní Mimeko 2013

Akce Mimeko probíhá dvakrát ročně a přispívá k tomu, aby bylo město Mimoň čistší. Kromě tohoto
Podzimní výlov kaprů

Podzimní výlov kaprů

Letošní rok pro rybáře byl velmi vydařený, o čemž svědčí množství a gramáž slovených kousků.  Už teď se můžeme těšit na pořádné kapry k štědrovečerní hostině.