Oznámení pro zákazníky kabelové televize z lokality Mimoň

Vážený zákazníku, dovolujeme si Vám tímto způsobem oznámit, že dne 15. 5. 2018 bude v síti kabelové televize v Mimoni ukončeno vysílání zbývajících analogových programů.

Důvodem jsou zejména plánované systémové technologické změny struktury poskytovaných služeb kabelové televize a internetu za účelem stálého zvyšování jejich kvality a stability. Berte prosím také na vědomí, že vysílání analogového televizního signálu v pozemních sítích bylo ukončeno již téměř před osmi lety a kvalita analogových programů v současné době ani neodpovídá požadavkům uživatelů služeb kabelové televize.
V uvedené souvislosti sdělujeme, že všechny analogové programy, jejichž vysílání bude dne 15. 5. 2018 ukončeno, jsou již dlouhodobě v síti kabelové televize v Mimoni dostupné v digitálních nabídkách a to jak ve formátu DVB-T, tak i ve formátu DVB-C. Ve výše uvedených digitálních nabídkách můžete sledovat podstatně více programů ve vyšší kvalitě a to včetně využití doplňkových funkcí (přehled programů, elektronický programový průvodce, informace o jednotlivých pořadech).
Pokud Vám bude i přesto některý z vypnutých analogových programů scházet, kontaktujte naše zákaznické středisko Nej.cz v Liberci, tel.: 488 998 111 nebo 739 454 880, e-mail: sluzby.liberec@nej.cz. Více informací o službách digitální televize a internetu můžete získat také na centrální zákaznické lince Nej.cz, tel.: 488 999 488, Váš požadavek nám můžete předat i prostřednictvím přepážky v sídle Mimoňské komunální a.s.
Děkujeme za pochopení.
Vaše Nej.cz

TISKOVÁ ZPRÁVA KE STAŽENÍ

Výlet s KČT Č. Lípa - Za labutí do Litoměřic

Středa 9. dubna 2014. Odjezd z Mimoně 5:47 z České Lípy

Odstávka vysílání na Ploužnici

Dnes je plánovaná odstávka (6-15hod) vysilačů MUX1, MUX2 a MUX3 z Ještědu