Začátek nového školního roku 2011-2012

Na základní a mateřské škole Mírová se slavnostního dne zúčastnil i starosta města František Kaiser, který ještě dodatečně předal ocenění Jiřině Dleskové za záchranu života svého kamaráda.

 

Ve školách žáky kromě ředitelů a učitelů přivítaly také členky Sboru pro občanské záležitosti. Na základní a mateřské škole Mírová se slavnostního dne zúčastnil i starosta města František Kaiser, který ještě dodatečně předal ocenění Jiřině Dleskové za záchranu života svého kamaráda.
Každý nový škol rok je novým začátkem pro děti z prvních tříd, zároveň je však posledním školním rokem pro žáky tříd devátých, kteří se budou rozhodovat, kam budou směřovat jejich kroky po ukončení základní školy.
Začátek školního roku také přinesl jednu velkou změnu v podobě sloučení Základní a mateřské školy Mírová se Základní školou Praktickou na Letné.
Tour de Ralsko 2015

Tour de Ralsko 2015

Skvělé počasí, špičková organizace a lákavé ceny pro vítěze. I takto bychom mohli ve zkratce charakterizovat 11.ročník cyklistického závodu
Rekonstrukce v ulici Komenského

Rekonstrukce v ulici Komenského

V Mimoni probíhají na několika místech rekonstrukce povrchů, práce v Komenského ulici se z důvodu komplikací rozeběhnou opět v září.

Vánoční turnaj v tenise

Vánoční turnaj v tenise

ZŠ Pod Ralskem hostila Vánoční turnaj v tenise, který byl určen dětem od 5 do 18 let. Tento celorepublikový turnaj už