Oznámení pro zákazníky kabelové televize z lokality Mimoň

Vážený zákazníku, dovolujeme si Vám tímto způsobem oznámit, že dne 15. 5. 2018 bude v síti kabelové televize v Mimoni ukončeno vysílání zbývajících analogových programů.

Důvodem jsou zejména plánované systémové technologické změny struktury poskytovaných služeb kabelové televize a internetu za účelem stálého zvyšování jejich kvality a stability. Berte prosím také na vědomí, že vysílání analogového televizního signálu v pozemních sítích bylo ukončeno již téměř před osmi lety a kvalita analogových programů v současné době ani neodpovídá požadavkům uživatelů služeb kabelové televize.
V uvedené souvislosti sdělujeme, že všechny analogové programy, jejichž vysílání bude dne 15. 5. 2018 ukončeno, jsou již dlouhodobě v síti kabelové televize v Mimoni dostupné v digitálních nabídkách a to jak ve formátu DVB-T, tak i ve formátu DVB-C. Ve výše uvedených digitálních nabídkách můžete sledovat podstatně více programů ve vyšší kvalitě a to včetně využití doplňkových funkcí (přehled programů, elektronický programový průvodce, informace o jednotlivých pořadech).
Pokud Vám bude i přesto některý z vypnutých analogových programů scházet, kontaktujte naše zákaznické středisko Nej.cz v Liberci, tel.: 488 998 111 nebo 739 454 880, e-mail: sluzby.liberec@nej.cz. Více informací o službách digitální televize a internetu můžete získat také na centrální zákaznické lince Nej.cz, tel.: 488 999 488, Váš požadavek nám můžete předat i prostřednictvím přepážky v sídle Mimoňské komunální a.s.
Děkujeme za pochopení.
Vaše Nej.cz

TISKOVÁ ZPRÁVA KE STAŽENÍ

Byli jste žáky ZŠ Mírová, tzv. „staré školy“?

Chodili do této školy vaši rodiče nebo prarodiče či jiní příbuzní? Pak máte určitě ve vašem rodinném archivu fotografie, které s touto školou souvisejí.