Rockové Vánoce - POZOR ZMĚNA PROGRAMU!!!

DK Ralsko sobota, 10. 12. - 19:00 hod. Omlouváme se, ale z technických důvodů se ruší představení skupiny KREYSON na Rockovém koncertě, konaný 10. 12. 2016 od 19:00 v DKR Mimoň. Místo ní zahraje skupina Bohemica. Na ostatní skupiny - RAiN a YAMRTAAL se ovšem můžete těšit.  Omlouváme se a jako kompenzaci snižujeme vstupné na 70 Kč. Odbor kultury města Mimoň.

Metalová kapela Kreyson slaví 25. výročí 

koncertního programu k desce Anděl na útěku. Na koncertech Anděl na útěku zazní i skladby Oběti slávy a Poslední den jsi má, které vyšly až na desce Zlatej chlapec, ale byly složeny již v začátcích kapely a Kreyson je hrál i dříve. Všechny písně zazní v původních aranžích, jen obohacené live klávesovou hrou. A co můžeme tedy očekávat na setlistu? 
Skladby jako Vzdálená, Čarovná noc, Nejde vrátit čas, Svědomí, Skalp, Fade Out, Upíří láska, Ztracená archa, Anděl na útěku...
Společně na Rockových Vánocích zahrají skupiny Rain a Yamrtaal ve kterém hraje na basovou kytaru Vladimír "Savec" Štástka, který je členem kapely Visací zámek.

Ladislav Křížek se z důvodů jeho účasti v kapele Citron programu neúčasní.


Kreyson

Kreyson je česká hudební skupina, založená v roce 1989. V roce 1990 natáčí Kreyson ve studiu v Hannoveru s producentem Janem Němcem debutové album Anděl na útěku. V hitparádách uspěl především hit „Vzdálená“. Za prodaných 150 tisíc prodaných desek Anděl na útěku dostává Kreyson zlatou desku.

Členové: Láďa Křížek - zpěv, Luděk Adámek – baskytara, Zdenek Pradlovský – bicí, Radek Reddy Kroc – kytara


Yametaal

"To ale pouze do začátku třetího milenia našeho věku, konkrétně do doby, kdy se na opačném břehu Botiče, kus proti proudu, usadila v dnešních Nuslích zpěvačka Álla. Když se zabydlela v novém domově, jala se hledat i novou kapelu. Basák Savec byl první volbou, ale pouze voice'n'bass to být nemělo. Když tu hle, kde se vzal, tu se vzal, z příbramských hald se vyhrabal kytarák Aleš! A bubeníka-řezníka Sváťu dopravily do těch míst jeho tety a strýc Álojz dráhou. Kapela byla tedy komplet, ale název chyběl. Původní návrh NU:SLE neprošel díky tramvajákům a taxikářům. Tyto místopisnými znalostmi vybavené komunity opět vynesly na světlo lokální název Jamrtál, internacionálně Yamrtaal. Yamrtaal je tedy název pohodové rockové kapely, v níž Álla zpívá, Aleš kváká, kvílí a bustří, Savec basuje a vůbec a Sváťa drží rytmus za šíleného hlomozu. Přijďte si je poslechnout, však vás neukousnou!"

z http://yamrtaal.cz/index.php/speakers

Členové: Alena "Álla" Sudová zpěv, Vladimír "Savec" Šťástka basa, zpěv, Aleš Homonický kytara, zpěv, Sváťa Šuterabicí


Rain

Je to severočeská crossoverová kapela. Vznikla v prosinci 2003 z trosek kapel H.U.M.R. a LAZY MAKER, zpočátku hrála thrash metal, v dnešní době STYLY hudby NEŘEŠÍ, hrají co je zrovna baví !!!!!!

Discografie: Zastav Čas 2003/ RAIN Live 2004/ Nové Město p/SM. 2005 /Tvor Z hor 2006/ Živáky 2007 /EP Samota 2009 /Demo 2010/ Cesty za Sny 2012 /Labyrint 2015

Členové: Honza Kvapil - zpěv, Filip Čáp - kytara, Lukáš Beyer - kytara, Hanz - basa, Jakub Novotný - bicí, Vláďa Čáp - Syntetizer

 

Délka akce: 300 minut - Objednat zde.