RSS
cz

Překlad (translations)

Letní tenisové poháry přilákaly mnoho dětí

Letní tenisové poháry sponzorované Městem Mimoň přilákaly o 1.letním červencovém víkendu téměř na 50 dětí!!!

TK Mimoň informuje:

Tenisová mimoňská veřejnost možná sledovala, že o 1.prázdninovém víkendu na Letné byly antukové kurty téměř k prasknutí, a to díky plánovanému tradičnímu letnímu poháru. Ten byl letos sehrán ve 2 věkových kategoriích: mladší žactvo (10-12let) a dorost (15-18) o prodlouženém víkendu díky svátkům 5.7.-7.7. Možná právě, protože byly svátky, se turnaj těšil tak hojné účasti, a to v součtu 50 dětí. V pátek byl rozehrán od rána turnaj chlapců a v poledne turnaj dívek, přitom již večer znal turnaj 8chlapců vítěze. Zatímco se v sobotu dohrávalo finále dvouhry a čtyřhry s účastí Mimoňačky Míši Horáčkové, vypukl také turnaj dorostenců, který byl naplněn 16 dorostenci z celé ČR a v poledne na jeho první kola navázaly i 13 děvčata. Kompletní výsledky a vybrané fotky jsou ZDE níže:
Další nejbližší akcí závodního tenisu bude Podzimní pohár 15-16.9.,tentokrát v kategorii staršího žactva (13-14 let),takže se máme stále rozhodně na co těšit.

Frei, tourderalsko.cz

turnaj mladších žákyň finalistky čtyřhry

turnaj dorostenců- finalisté dvouhry

Na turnaji dorostenek bodovala naše Ála Lišková (semifinále singla, finále debla)