RSS
cz

Překlad (translations)

Sportovní den mládeže s TAJV v Mimoni

Ve čtvrtek 7.9.2023 se uskutečnil 3. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV v Mimoni na travnaté ploše u ZŠ Mírová pro nominované žáky školy.

Tisková zpráva: TAJV, z. s.

Sportovní akce TAJV v Mimoni patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Mimoni“, který byl tvořen z členů Anežka Vobořilová, Zuzana Nešporová, Jakub Houžvička, Matyáš Němec, Tereza Hrdličková, Ondřej Fedák, Ondřej Vaněk, Alena Šumová, Denis Gajdoš, Jakub Novák a David Grunza. Finalisté postupového turnaje v Mimoni získali vítězné medaile, upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Mimoně nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Mimoň a Liberecký kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV v Mimoni byl zrealizován za podpory města Mimoň a partnerů soutěže.

Datum poslední aktualizace: 19. 10. 2023 9:23
Autor: Správce Webu